فناوران آنیسا، نماینده رسمی آموزش و آزمون بین المللی موسسه لینوکس حرفه ای کانادا  (LPI: Linux Professional Institute) در ایران پایان هر ماه، به برگزاری آزمون بین المللی مطابق با بندهای آیین نامه ذیل اقدام می نماید:

 

1- آزمون های بین المللی لینوکس، آخرین پنجشنبه هر ماه در محل موسسه به آدرس: - تهران، میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، خیابان دوازدهم شرقی، پلاک 6، طبقه سوم – راس ساعت 10 صبح برگزار می گردد.

تبصره:  در برخی موارد به علت تعدد افراد شرکت کننده، آزمون در دو نوبت 8 و 10 صبح برگزار خواهد شد. در این  صورت همکاران آموزش، نوبت آزمون را به اطلاع خواهند رساند.

2- مهلت ثبت نام حداکثر تا 15روز پیش از تاریخ برگزاری آزمون خواهد بود. لطفا، پس از اطمینان از حصول آمادگی جهت شرکت در آزمون، در مهلت مقرر با همکاران دپارتمان آموزش جهت انجام امور ثبت نامی هماهنگ فرمایید.

3- رعایت موارد ذیل الزامی است:

 

  • همراه داشتن اصل و کپی گذرنامه (در صورت وجود) و یا کارت ملی هنگام ثبت نام و روز آزمون
  • همراه داشتن کلیه مشخصات مندرج در سا یت www.lpi.org از جمله LPI-ID، آدرس، کد پستی و سایر اطلاعات تماس
  • حضور در محل آزمون حداقل 15 دقیقه قبل از شروع آزمون
  • اطمینان از خاموش بودن تلفن همراه، تبلت، لپ تاپ و سایر لوازم ارتباطی همراه
  • همراه داشتن لوازم مورد نیاز از جمله مداد مشکی نرم پررنگ، مداد پاک کن، مداد تراش و غیره

 

4- لطفاً، پس از ورود به جلسه آزمون با توجه به LPI-ID خود، بر روی صندلی خود مستقر شوید.

5 - اطلاعات خواسته شده در برگه پاسخنامه را مطابق با اطلاعات ذکر شده در بند 3 و تنها با مداد مشكی نرم پررنگ تکمیل نمایید. پاسخ به سوالات تستی را بطور صحیح مطابق شکل مقابل وارد نمایید.

6 - آزمون نمره منفی ندارد .

7 - از درج هرگونه علامت یا نوشته بر روی دفترچه سوالات جداً خودداری فرمایید.

8 - عدم رعایت مقررات جلسه، عدم تحویل پاسخنامه، دفترچه سوالات و برگه چرکنویس و یا هرگونه دخل و تصرف در آن ضمن اینكه پیگرد قانونی دارد، موجب محرومیت شما در آزمون خواهد شد.

9 - نتایج آزمون حدود 20 روز پس از تاریخ برگزاری آزمون، به نشانی پست الکترونیکی درج شده در هنگام ثبت نام در سایت Lpi.org ارسال خواهد شد.

10 - در صورت قبولی در آزمون، مدرک دوره حداکثر 60 روز پس از اعلام نتایج به نشانی پستی درج شده در هنگام ثبت نام در سایت Lpi.org ارسال خواهد شد. بنابراین لطفاً در اعلام نشانی پستی کامل و صحیح خود دقت فرمایید.

 

تذکر: در صورت عدم دریافت مدرک، موسسه LPI تنها یک بار دیگر اقدام به ارسال آن به نشانی مذکور خواهد نمود.

 

با آرزوی موفقیت

فناوران آنیسا – خانه لینوکس ایران